Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2008 Yılında MUCİZE Güvenlik A.Ş. olarak

Kamera sistemlerinin montajına KOCAELİ GEBZE de başladık.

2012 Yılında montaj hizmetinin yanına toptan satış ve taşeronluk hizmetlerini de ekleyerek toplamda kendi bölgemizde 12 firmanın ürün temini ve montaj hizmetlerini vermeye başladık.

3 yıl sonrasında  2015 te İSTANBUL Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ilk fiziki toptan mağazamızı ve aynı yıl Mersin mağazamızı açtık.

2016 yılında kendi ürünlerimizi ithal etmek için ikinci şirketimiz olan MİRACLE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET şirketini kurduk, kendi satışlarımızın ithalatı dışında toptancılık yapan firmalara da ürün teminine başladık, bu süreçle beraber Perpa Ticaret Merkezinde 4. Mağaza sayımıza ulaştık.

2019 yılında yerli ve ithal olarak temin ettiğimiz ürünlerin tedarik zincirindeki kırıklıklar ürün kalitesinin tutarsızlığı ve yerli üreticilerin fiyat rekabeti için kaliteden ödün vermeleri sonucunda kalitenin esas olduğu ilkesini savunan bir firma olarak, kendi üretim hattımızı 30 m² spesifik ürünlerimizi üretmek amaçlı kurduk. Aynı yıl içinde üretimimizi tamamıyla yerli üretime taşımak için 250m² lik bir üretim tesisine geçtik.

2020 yılında Pandemi süreci ve tedarik zorlukları nedeni ile MİRACLE şirketimizi tamamıyla üretime ayırarak;

Yerli kamera, led ve elektronik kart dizgi hattını, İç ve dış mekan olmak üzere 4 model tamamıyla yerli kamera kasamızı üretmeye başladık.

Ve toplamda 2000m² üzerinde bir üretim tesisi ile üretim yapmaktayız.

MUCİZE GÜVENLİK olarak ürünlerimizi 2 lokasyondaki mağazalarımızla tüm TÜRKİYE de bulunan müşterilerimize ulaştırmaya başladık.

2015 yılında ilk toptan satışa başladığımızdaki,

Kaliteli ürüne ulaşmak herkesin hakkıdır.  Sloganımızı hayat felsefemiz olarak bu gün hala yaşatıyor ve Ülkemizin en yüksek yerlilik oranı ve en büyük üretim adeti ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.